СФЕРА


ціна 5300 грн.

ЗАМОВИТИ

Модель

Призначення:
Виріб «СФЕРА» призначене для протидії можливому несанкціонованому прослуховуванню нарад і переговорів, що ведуться в кабінеті керівника шляхом

1) ретрансляції за допомогою мобільних телефонів
2) записи на цифровий диктофон, вбудований в мобільний телефон


Комплектація:

- поліетиленова півсфері з вбудованим всередину модулем
акустичної протидії - 1шт

- зарядний пристрій \ блок живлення від мережі 220В - 1шт

Принцип дії:

Під час проведення конфіденційних переговорів учасники викладають свої включені мобільні телефони поруч один з одним на поверхні стопа. Керівник включає прилад і «накриває» ім зону, в якій розміщені мобільні телефони (Мал.1).

Мал.1 Виріб «СФЕРА»

При цьому акустична перешкода (мовоподібної сигнал з невеликим рівнем) надійно пригнічує можливу ретрансляцію або запис.
За рахунок акустичного екрана - прозорою попусфери c гумовим ущільненням ця перешкода поза півсфери має дуже низький рівень і не відволікає учасників переговорів.
У той же час при виклику сигнал від мобільного телефону майже не змінюється!

Таким чином, учасники переговорів не пропустять важливий дзвінок при повній гарантії безпеки використовуваних мобільних пристроїв!

Робота з приладом:

Перед застосуванням слід зарядити прилад. Для цього слід вставити в роз'єм зарядний пристрій (Мал.1). При цьому всередині півсфери на торцевій поверхні модуля акустичного пристрою загориться верхній (з двох) світлодіод червоного кольору . Після закінчення зарядки (максимально до 4-х годин) цей світлодіод стане світитися зеленим кольором . Це означає, що зарядка акумулятора приладу закінчена!

Застосування: перед нарадою покласти телефони в одному місці столу. «Накрити» телефони полусоферою і включити перешкоду шляхом натискання кнопки. При цьому кнопка світиться постійно, колір світла - синій.

«СФЕРА» може працювати безперервно до 100 годин, якщо користуватися приладом в день, наприклад, по 10 годин, то однієї зарядки вистачить на 10 днів!

Коли акумулятор розрядиться - всередині півсфери на торцевій поверхні модуля акустичної протидії загориться нижній світлодіод червоного кольору .

Однак, після цього ще 1 годину можна використовувати прилад без зарядки!

Під час зарядки прилад також можна включати і, одночасно при цьому заряджається акумулятор - тобто, можлива робота в безперебійному режимі живлення.

Основні дані:

- кількість «охоронюваних» мобільних телефонів - 1 ... 5
- відношення перешкода \ мовний сигнал від учасників переговорів всередині «півсфери» - не менше 20dB
- час безперервної роботи - до 100 годин
- безперебійний режим харчування-одночасно зарядка і харчування від мережі 220В 50Гц


Для придбання виробів представлених на нашому сайті, можна оформити замовлення або звязатися з нами зателефонувавши за номереом телефону, вказаного в розділі контактиОформлення замовлення

Email

*Телефон

*Ім'я

*Прізвище

Додаткова інформація

* обов'язкові поля для заповнення