SEGMENT-A


ціна 10500 грн.

ЗАМОВИТИ

«SEGMENT-A» - настільний акустичний «сейф» відразу для декількох смартфонів і планшетних комп'ютерів

Призначення:
Виріб «SEGMENT-A» призначене для протидії можливому несанкціонованому прослуховуванню нарад і переговорів, що ведуться в кабінеті керівника або кімнаті для переговорів шляхом:

1) ретрансляції допомогою смартфонів, мобільних телефонів і планшетних комп'ютерів з діагоналлю екрану до 10-ти дюймів

2) записи на цифровий диктофон, вбудований в мобільний пристрій

3) застосування програм-шпигунів, які записують звук з високою якістю в пам'ять мобільного пристрою і, потім, передають файли із записами через мережу ІНТЕРНЕТ


• варіанти дизайну:

-натуральне дерево (дуб) - алюміній

-натуральне дерево (дуб, бук) - шкіра (чорна, коричнева)

Комплектація:

- виріб SEGMENT-A - Виготовлено з натурального дерева (дуб, бук - з алюмінієвими або шкіряними вставками) з вбудованим модулем акустичного протидії - 1шт

- зарядний пристрій \ блок живлення від мережі 220В - 1шт


Мал.1 Виріб «SEGMENT-A»

Принцип действия:

Під час проведення конфіденційних переговорів учасники викладають свої включені мобільні пристрої поруч один з одним на поверхні столу. Керівник включає прилад і «накриває» ім зону, в якій розміщені мобільні пристрої (Мал.1). При цьому акустична перешкода (мовоподібної сигнал з невеликим рівнем) надійно пригнічує можливу ретрансляцію або запис всередині приладу. Акустичний екран - спеціально сконструйований корпус з гумовим ущільненням практично не пропускає цю перешкоду в зону переговорів. В результаті поза корпусу рівень перешкоди незначний і не відволікає учасників переговорів. У той же час, сигнал виклику від мобільного телефону майже не змінюється-його добре чути!

Таким чином, учасники переговорів не пропустять важливий дзвінок при повній гарантії безпеки використовуваних мобільних пристроїв!

• У виробі SEGMENT-A застосовується тільки акустична перешкода в мовному діапазоні з невеликою гучністю всередині корпусу (рівень тихого розмови). Це означає, що SEGMENT-A безпечний для здоров'я і не впливає на працездатність мобільних пристроїв.

Відмінні особливості:

«SEGMENT-A» може працювати безперервно до 100 годин. Якщо користуватися приладом в день, наприклад, по 10 годин, то однієї зарядки вистачить на 10 днів! Коли акумулятор розрядиться - на торцевій поверхні модуля акустичного протидії (кришка - одночасно ручка, щоб підняти і поставити) загориться світлодіод червоного кольору.
Однак, після цього ще 1 годину можна використовувати прилад без зарядки, щоб можна було спокійно закінчити переговори!
Під час зарядки прилад також можна включати і, одночасно, при цьому заряджається акумулятор - тобто можлива робота в безперебійному режимі живлення.
SEGMENT-A працює практично безшумно і не заважає переговорам !

Чудовий дизайн виробу дозволяє використовувати його в кабінетах керівників і кімнатах переговорів будь-якого рівня !

Основні дані:

-кількість «захищених» мобільних пристроїв

– смартфонів - до 10-ти

– планшетних комп'ютерів 1..2

-відношення перешкода \ мовний сигнал від учасників переговорів всередині корпусу пристрою - не менше 20дБ (регулюється)

-смуга частот перешкоди - 200Гц…10кГц

-час безперервної роботи - до 100 годин

-безперебійний режим живлення-одночасно зарядка і живлення від мережі 220В 50Гц


Мал.2 Виріб «SEGMENT-A» в дії


Для придбання виробів представлених на нашому сайті, можна оформити замовлення або звязатися з нами зателефонувавши за номереом телефону, вказаного в розділі контактиОформлення замовлення

Email

*Телефон

*Ім'я

*Прізвище

Додаткова інформація

* обов'язкові поля для заповнення